En Fa
En Fa

شرکت مهندسی پیما عمران نیرو افتخار دارد با همکاری شرکت فناوری نوین مرصاد فاطر از اين پس در حوزه نظارت تصویری محصولاتی با نام تجاری سورنا تولید و روانه بازار نماید.

معرفی کوتاه محصولات ایرانی "سورنا" راهکارهای جامع نظارت تصویری تحت شبکه

 با استعانت از درگاه ایزد منان، پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تمرکز بر اقتصاد مقاومتی و توجه به تولید داخل، این مجموعه پس از تلاش های بی وقفه و با بهره گیری از جمعی از نخبگان برترین دانشگاه های کشور طی پنج سال گذشته موفق به ساخت اولین دوربین مداربسته تحت شبکه ایرانی با تسلط کامل بر طراحی و ساخت سخت افزار و نرم افزارهای مربوطه گردیده است.

 

محصولات سورنا

محصولات فوق الذکر شامل انواع دوربین مداربسته تحت شبکه، تجهیزات ذخیره سازی، دوربین های پلاک خوان وسامانه هوشمند ثبت تخلفات می باشد که کاملا منطبق بر بالاترین استانداردهای بین المللی و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و مطابق با شرایط ، اقلیم و کاربردهای این صنعت در میهن اسلامی مان طراحی و تولید گردیده است . همچنین با توجه به اهمیت شرایط فعلی کشور و بحث “نفوذ“، تمهیدات مربوط به امنیت اطلاعات با استفاده از پروتکل های بومی جهت جلوگیری از نفوذ کاربر بیگانه در نظر گرفته شده است. همچنین پس از طی مراحل متعدد و در نهایت بومی سازی کامل دانش فنی این شرکت موفق به طراحی و ساخت سامانه نظارتی مشکات گردیده، این سامانه برترین راهکار جامع نظارت تصویری جهت محیط های بزرگ و گسترده بوده و علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه های نصب و راه اندازی اولیه با توجه به ماهیت راهکار در بحث تعمیر و نگهداری نیز صرفه جویی قابل ملاحظه ای دارد .

 

مجموعه محصولات شامل

  • انواع دوربین های تحت شبکه از 1 تا 12 مگاپیکسل در کلیه تایپ های استاندارد ( دام، باکس،بولت، اسپیددام)
  • دستگاه ها و نرم افزارهای پیشرفته مدیریت، ذخیره سازی و نمایش تصاویر
  • سامانه پلاک خوان بصورت Embedded و نرم افزاری، مدیریت هوشمند پارکینگ
  • امکان سفارشی سازی کلیه سخت افزار ها و نرم افزارها براساس نیازهای مشتریان

                                                            

                                                                   

.کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت پیما عمران نیرو می باشد.