رک ها و تجهیزات جانبی APC

رک ها و تجهیزات جانبی APC


رک ها و تجهیزات جانبی، یکی از مهمترین تجهیزات موثر بر زیر ساخت های کلی مراکز داده محسوب می­گردند.  امروزه با تراکم بالای سرورها و برنامه های تحت شبکه ، می بایست یک زیرساخت مناسب برای قرار گرفتن ترکیبی از رک ها و تجهیزات جانبی و پشتیبانی از کابل های با ظرفیت بالا که بتواند مدیریت یک طرح کارامد و انعطاف پذیر را ارائه دهد، بسیار ضروری می باشد . همچنین این رک ها  در ارتفاع های ۲۴، ۴۲ و ۴۸ یونیت و در عرض های ۶۰، ۷۵ و ۸۰ سانتی متر و در عمق های ۵/۸۲، ۱۰۲ و ۱۰۷ سانتی متر قابل ارائه هستند.
که برخی از این موارد به صورت فهرست نشان داده شده است که به صورت روزانه بروزرسانی می گردد.

APC NetShelter SX 42U Server Rack Enclosure 600mm x 1070mm w/ Sides Black

AR3100

RoHSGreen Premium™

 


رک ها و تجهیزات جانبی APC

APC AR3100:

♦  محفظه استاندارد برای تراکم کم تا متوسط سرور و برنامه های شبکه. عرض کم حجم برای بهینه سازی فضای مرکز داده. ارتفاع 42U برای عبور آسان از داخل درها …

شامل: سخت افزار Baying ، کلیدها ، درها و پانل های جانبی شبیه به کلید ، پایه های تسطیح ، سخت افزار نصب ، کاستورهای از پیش نصب شده ، پانل های جانبی

APC NetShelter SX 42U 750mm Wide x 1070mm Deep Enclosure with Sides Black

RoHSGreen Premium™

 


رک ها و تجهیزات جانبی APC
APC AR3150:

♦  محفظه گسترده ای با افزایش گزینه های مدیریت کابل برای سرور و برنامه های شبکه با تراکم بالا. ارتفاع 42U برای عبور راحت از درگاه ها.

شامل: سخت افزار Baying ، کلیدها ، درها و پانل های جانبی شبیه به کلید . پایه های تسطیح ، سخت افزار نصب ، کاستورهای از پیش نصب شده ، پانل های جانبی.