پنل خورشیدی


چرا باید از انرژی خورشیدی در ساختمان ها استفاده کرد:

یکی از شناخته شده ترین حقایق در زمینه انرژی خورشیدی این است که این انرژی یکی از منابع انرژی پاک و سبز می باشد. انرژی خورشیدی یکی از راه های عالی برای کاهش آلودگی های محیطی از زندگی بشر می باشد.

در این سیستم هیچ چیزی وجود ندارد که بتواند به طبیعت آسیبی برساند چرا که انرژی خورشیدی گازهای گلخانه ای را آزاد نمی کند و هیچ آلودگی نیز ندارد، بلکه فقط نیاز به کمی آب برای تمیز کردن سطح پنل خورشیدی نیاز است تا عملکردی بالا داشته باشد و دیگر از هیچ منبع دیگری استفاده نمی کند.

از این رو، این انرژی بسیار ایمن و سازگار با محیط زیست است ولی با این حال هنوز مردم به خوب و مفید بودن انرژی خورشیدی شک دارند.

انرژی خورشید به تنهایی کافی است و تنها با نصب پنل های خورشیدی روی سقف خانه های خود می توانید مسیری امن و آسان برای کمک به یک آینده ی پایدار و سالم برای جهان داشته باشید بسازید.

 

  • تأمین آب گرم مصرفی
  • تأمین گرمای مورد نیاز
  • تأمین سرمای مورد نیاز
  • تأمین روشنایی و مصارف الکتریکی دیگر

هرچند باید به این نکته توجه داشت در صورتی که بخواهیم استفاده از انرژی خورشیدی در ساختمان ها جهت مصارف فوق معمول شود، این امر بدون توجه به طراحی اقلیمی ساختمان نه تنها به صرفه نیست بلکه هزینه های اضافی نیز در بر خواهد داشت. بنابراین توصیه می شود قبل از اجرای پنل های خورشیدی در ساختمان های خود از شرکت مهندسی پیما عمران نیرو درخواست مشاوره نمایید.

کارخانه تولید پنل خورشیدی تابان

 کارخانه توسط شرکت تامین انرژی برق ایرانیان (تابان) اولین و بزرگترین کارخانه تولید تمام اتوماتیک پنل خورشیدی در ایران با توان تولید بیش از ۲۳۰ مگاوات پنل در سال با سرمایه گذاری بانک حکمت ایرانیان احداث و راه‌اندازی شده است.

 

این کارخانه در زمینی به مساحت دوازده هزار و پانصد هزار مترمربع با ظرفیت تولید سالیانه ۱۳۰ مگاوات در فاز اول و در مراحل طرح توسعه تا میزان ۲۵۰ مگاوات احداث شده است.

این مجموعه از بزرگترین کارخانه‌های کشور محسوب می‌شود که شرکت مهندسی پیما عمران نیرو نماینده فروش پنل خورشیدی تابان در کشور می باشد. جهت اطلاع از قیمت محصولات این شرکت می توانید با شماره تماس 88749171-021 واحد فروش پنل خورشیدی ارتباط برقرار کنید.

این شرکت اکنون در حال تولید سه مدل از پنل های خورشیدی به صورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست می باشد که این سه مدل در سبد عرضه محصولات آن بوده است.

پنل های خورشیدی تولیدی این شرکت:

 

  • پنل خورشیدی مونو کریستال
  • پنل خورشیدی پلی کریستال
  • پنل خورشیدی مونو کریستال

پنل های خورشیدی تولیدی این شرکت دارای 25 سال گارانتی خروجی توان تولیدی (Linear Power Output Warranty) و 10 سال گارانتی مواد و کارایی آن (Product Warranty on materials and workmanship) می باشند.