نمایندگی Schneider

شرکت مهندسی پیما عمران نیرو، به عنوان تامین کننده UPS های 3 فاز از شرکتهای معتبر بین المللیAPC, Alpha Technologies, Liebert/Emerson آماده خدمات دهی به صنایع گوناگون در سطح ملی می باشد. در این راستا، ارائه و نصب و راه اندازی انواع مدل ها و ساختار های مختلف مهندسی همچون UPS های APC سریPX با ظرفیت واحد 500 کیلو ولت آمپر و توپولوژی های ترکیبی، UPS های Emerson سری APM، NXAوHIP، که برای مثال این شرکت افتخار داشته و دارد که UPS 300 کیلو ولت آمپر سری HIP در سایت ابر رایانش ملی ( سایت دانشگاه صنعتی اصفهان) را تامین، نصب و راه اندازی نموده است، و همچنین UPS برند Alpha سری HIP که تا ظرفیت 250 کیلو ولت آمپر را سرویس دهی شده است. پارالل کردن و ایجاد افزونگی UPS ها با ظرفیت های بالا Stand-alone و ماجولار، همچنین V/F رگولاتورهای سری 300KVAاز دیگر قابلیت های تیم پشتیبانی این شرکت می باشد.

به عبارت دیگر، این شرکت ارائه دهنده راهکارهای تامین برق مطمئن مورد نیاز صنایع گوناگون در سطح وسیع می باشد و راهکار UPS با توپولوژی Online/ DoubleConversionو یا ساختار ماژولار به همراه افزونگی داخلی، افزونگی ایزوله شده، افزونگی توزیع شده در قالب های N+1، 2N و 2(N+1) همگی از جمله مواردی است که ارایه می گردد. در بخشی دیگر، سیستم ها و تجهیزات PowerConversion و PowerConditioner نیز قابل ارائه و پشتیبانی می باشند.

از سوی دیگر، با توجه به کاربری های خاص سیستم های Outdoor، همچون سیستم کنترل ترافیک، این شرکت محصولات استاندارد Alpha Technologies سری MicroUPSکه پیشرو در فناوری سخت افزار و نرم افزار کنترل و تبدیل انرژی الکتریکی در محیط های بیرونی (Outdoor) می باشد را نیز به بازار ارائه نموده است.

از سوی دیگر، شرکت پیمایار نیرو به عنوان زیر مجموعه شرکت مهندسی پیما عمران نیرو، با پشتیبانی و نصب انواع UPS ها، کل گروه فنی پیما را پشتیبانی می نماید.