پیشرو در مشاوره، طراحی و نظارت بر اجرای مراکز داده و زیرساخت های فناوری اطلاعات
طراحی، ساخت و فروش سیستم های نظارت تصویر و پنل های خورشیدی

طراحی و نظارت بر مراکز داده

مشاوره، طراحی و نظارت بر اجرای مراکز داده
شرکت فنی و مهندسی پیما عمران نیرو با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین خبره در کادر فنی خود به ارائه خدمات مشاوره،طراحی و نظارت بر اجرای مراکز داده و زیر ساخت های فناوری اطلاعات می پردازد.
اطلاعات بیشتر

نمایندگی تجهیزات schneider

نمایندگی تجهیزات schenider
این شرکت یکی از تخصصی ترین مراکز فروش و خدمات پس از فروش یو پی اس، باتری یو پی اس و رک در ایران بوده که مبنای فعالیت خود را بر اساس کیفیت، نو آوری و خدمات پس از فروش بنا نهاده است .
اطلاعات بیشتر

نمایندگی تجهیزات VERTIV

نمایندگی تجهیزات Vertive
شرکت پیماعمران نیرو به عنوان نمایندگی رسمی شرکت VERTIV در ایران، یکی از تخصصی ترین مراکز فروش و خدمات پس از فروش یو پی اس، باتری یو پی اس و رک به حساب می آید.
اطلاعات بیشتر

نظارت تصویری ایرانی

سیستم های نظارت تصویری ایرانی
ما مفتخریم پس از تلاش های بی وقفه و با بهره گیری از جمعی از نخبگان برترین دانشگاه¬های کشور طی سه سال گذشته موفق به ساخت اولین دوربین های مداربسته تحت شبکه ایرانی و با تسلط کامل بر طراحی و ساخت سخت افزار و نرم افزارهای مربوطه با نام تجاری ایمن آرا گردیم.
اطلاعات بیشتر

نمایندگی پنل های خورشیدی

پنل های خورشیدی تابان انرژی
تابان در راستای سیاست های حمایتی دولت در گسترش انرژی های تجدیدپذیر در سال های اخیر و با توجه به پتانسیل بالای کشور در بهره گیری از انرژی خورشیدی، با سرمایه گذاری بانک حکمت و جمعی از نخبگان المپیادی و دانشگاهی در اردیبهشت سال 95 تاسیس گردید.
اطلاعات بیشتر

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش
این شرکت در راستای اهداف والای خود و ارائه خدمات برتر، با بکارگیری تمام امکانات و نیروی انسانی در سریعترین زمان و با بالاترین سطح کیفیت جهت رضایتمندی مشتریان فعالیت می نماید.
اطلاعات بیشتر

سوالی دارید؟

تماس با ما: 87700022-021

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

_

شرکت پیماعمران نیرو با دارا بودن متخصصین و کارشناسان حرفه ای در زمینه تعمیر، نگهداری دستگاه های UPS آماده خدمت رسانی به کلیه شرکت ها و سازمان ها می باشد.

یو پی اس

نمایندگی تجهیزات APC و Vertive

_

شرکت پیماعمران نیرو به عنوان نمایندگی رسمی APC و VERTIV liebert با تکیه بر سرمایه علمی متخصصین مجرب با منطقی ترین قیمت ممکن در زمینه فروش یو پی اس ،یکی از تخصصی ترین مراکز فروش و خدمات پس از فروش محصولات UPS, باتری یو پی اس و رک در ایران ، مبنای فعالیت خود را بر اساس کیفیت، نوع آوری و خدمات پس از فروش بنا نهاده است .

پنل خورشیدی

پنل های خورشیدی  تابان ساخت ایران

_

برند تابان در راستای سیاست های حمایتی دولت در گسترش انرژی های تجدیدپذیر در سال های اخیر و با توجه به پتانسیل بالای کشور در بهره گیری از انرژی خورشیدی، با سرمایه گذاری بانک حکمت و جمعی از نخبگان المپیادی و دانشگاهی در اردیبهشت سال 95 تاسیس گردید.

دوربین مدار بسته

سیستم های نظارت تصویری سورنا

_

برند سورنا، فعالیت خود را در صنعت سیستم‌های نظارت تصویری و دوربین‌های مداربسته از سال1382 آغاز کرده است. این شرکت در ابتدای فعالیت خود همزمان با آغاز عرضه دوربین‌های مداربسته تحت شبکه در زمره اولین شرکت‌های ارائه دهنده محصولات بزرگترین و بهترین تولیدکننده‌های جهانی این صنعت در ایران بوده و سابقه نمایندگی برندهای مطرحی همچون Axis, Sony, … را در کارنامه خود دارا می‌باشد.

مرکز داده

پیشرو در طراحی مراکز داده 

_

پردازش اطلاعات در تمامي مدلهاي تجاري و غير تجاري امري است بديهي و براي هر نوع از پردازش اطلاعات نيازمند نوع خاصي از تجهيزات مي باشد. در همين راستا شرکت پیماعمران نیرو جهت ارائه بهترين راهكارهاي تخصصي در تامين تجهيزات مراكز داده در كوتاهترين زمان اعم از Passive ، Active اعلام آمادگی مي دارد..

  • تامين تجهيزات زير ساخت مراكز داد
  • تامين تجهيزات انواع سرور مراكز داده
  • تامين تجهيزات ذخيره سازي مراكز داده
  • تامين تجهيزات ارتباطي مراكز داده